•·.·´¯`·.·• GRUP HEPSİ •·.·´¯`·.·•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

•·.·´¯`·.·• GRUP HEPSİ •·.·´¯`·.·•

Fanımıza Ho$geldiniz Üye Olmanız Dileğiyle...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dj Ate$ ft mustafa & Oğuz

YazarMesaj
LanedLy_Hadun
Administratör
Administratör
LanedLy_Hadun

Dj Ate$ ft mustafa & Oğuz Empty
MesajKonu: Dj Ate$ ft mustafa & Oğuz   Dj Ate$ ft mustafa & Oğuz EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 11:44 am

NAKARAT
al bu kalbım artık senın
senın olsun tum herseyım
senle hayat oldu dunyam

benım canım sevqılım 2x

bir gece vakti ansızın oldu kalbimin en derininden vurdu göremedim aşkın en zirvesi bana şaşkın bana şaşkin hani yardım edecektın benı sevecektın bırakıpta gıtmeyecektın ekmeyecektın aşkını beni sevip kötü yollardan qecmeyecektın tek bir celsede bitti bu aşk belkide bu benim için en son şans geri dönmen için herşeyi göze alırım ben ben yeter ki sen geri dön güzelim emin ol herşey eskisi gibi olacak senin için çok ter döktüm ama ben hiç yılmadım durmadı bendeki aşkımın etkisi geçmedi bilmedi beni terketmedı beni sele vere alevede elevere görsen seni en çok sevenim bunu bil artık beni terketme ben yanlızım ben ben aşığım ben ben deliyim gönül ister imkansız yok bana göre senin için öleyim

NAKARAT 2x

Bir günüm olsun bir senim olsun istersen beni terkeden olsun sensizlik çok zor bana göre dayanamam ben senin hasretine güneşimsin sen benım adıma doqan sevenimsin sen benim canıma kıyan bedelimsin sen ödenemeyen kefenımsın sen ölürken sevilebilen istersin belkide beni benden başlasın herşey yeniden beriden izlerim seni birden bire kimselere hiç göstermeden bidenem e qelem gözler görmez sen yokken sen varken açılır perde dünyamsın sen yoksun nerde bilsem birde sevsen ölümüne ayrılmasak isterdim hiç biz hep beraber olsak dilerim allahtan bundan ötesine ben yetemem ben sensizliğe bile gelemem dönemem geriye bebeğim sevenim sensin benim ben sensiz bile ölemem

NAKARAT 3x
https://hepsifankh.yetkin-forum.com

Dj Ate$ ft mustafa & Oğuz
1 sayfadaki 1 sayfası